Wintent Tente, geniş uygulama alanına sahip, estetik ve konforlu gölgelendirme sağlayan bir tente modelidir. Ev veya iş yerlerinde güvenle kullanılabilmektedir.

WintTent 0-180°’ye kadar hareket kabiliyetine sahiptir. Bu sayede istenen her aralıkta kullanılabilmekte, ihtiyaca göre gölgelendirme sağlanmaktadır. Zarif ve şık tasarımı ile işlevselliğinin yanında mekanlara modern bir görüntü de katmaktadır. Modern kasa dizaynı sayesinde tente kapalı konumdayken de az yer kaplar ve estetik bir görünüş sergilemektedir.Bu kaset sistemi iç aksam ve kumaşın korunarak uzun yıllar güvenle kullanılmasını sağlamaktadır.

Kullanılan kollar isteğe göre düz veya bükümlü olabilmektedir. Kiraz wintent tente model tenteyi konut, ofis, iş yeri, mağaza vb alanlarda kullanışlı bir çözüm olarak tercih edebilirsiniz. Fonksiyonelliği ve pratik kullanımı ile mekanlarınıza değer katabilir, ayrıca ekonomik olması sebebi ile kaliteyi az maliyetlerle elde edebilirsiniz.

Kiraz Wintent Tente Özellikleri

  • Wintent pencere tentesi montajı için yüksek mukavemetli alüminyumdan imal edilen bağlantı elemanları kullanılır.
  • Wintent tente açılım kolları yüksek mukavemetli alüminyum ekstrüzyon profillerden imal edilir.
  • Bu sistem içerisinde açılımı sağlayan yüksek mukavemetli çelik kaplama kurma yaylar bulunmaktadır. Bu yaylar sayesinde kumaş gerginliği ve rüzgara dayanıklılık sağlanmaktadır.
  • Wintente, ön alın profili yüksek mukavemetli alüminyum ekstrüzyon profil olarak imal edilir.
  • Ön alın profilinde yağmur suyunun tahliyesi için kanal tasarlanmıştır.
  • Gövde profilleri montaja uygun yüksek kaplı demir ve boyalı bağlantı elemanları kullanılır. Gövde profili, kapak profili ve kumaş gerdirme kolları olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • İsteğe göre düz veya bükümlü olarak tasarlanmıştır.