İzmir otomatik tente ve uygulamaları yapmakta olan firmamız, her mekana ve her zevke hitap eden model, renk ve desen çeşitleri ile izmir’de her ilçede en iyi fiyat ve hizmet anlayışı ile faaliyet göstermektedir. Otomatik Pergola İzmir şehrinde hemen hemen her iş yerinin ve açık havada yazın keyfini sürmek isteyenler müşterilerimiz için çok önemli bir yardımcı unsurdur.

İzmir pergola olarak yazın ve güneşin keyfini sevdikleriniz ile rahatça yaşayabilmeniz için hizmetinizdeyiz. Balkon tentesi, teras tentesi, mağaza ve dükkan tentesi ve kafe tentesi gibi bir çok alanda bir çok değişik uygulama ve model mevcut olup, mekanlarınız için en uygun olan tente sistemlerinin seçimi konusunda size yardımcı olmaktayız. Klasik tente, motorlu tente ve otomatik tente gibi tüm tente modelleri için hizmetinizdeyiz.


İzmir Yüzölçümü: 11891 km²

İzmir Nüfusu: 4.320.519

İzmir İlçeleri: Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla

Ege Bölgesi’nin incisi olarak bilinen en güzide kentlerimizden biridir Güzel İzmir. Çağdaş yaşamıyla, sahil boyunca serpilmiş palmiye ağaçlarıyla, ışıl ışıl parlayan İzmir geceleri ile her zaman çekici bir şehir olmaya devam etmektedir. 4.3 milyon İzmir Nüfusu ile Türkiye’nin en büyük 3.Kenti olup, gelişmiş ekonomik ve ticari ağlarıyla her geçen gün biraz daha modernize olmaktadır. Kozmopolit bir yapıya sahip olan İzmir, hoşgörülü, sıcakkanlı ve kültürlü insanlarıyla da huzur veren bir kent olmaktadır. İzmir’in bir çok fonksiyonları bulunmaktadır. Ege denizine uzun kıyıları bulunması itibariyle, Türkiye’nin en büyük Liman kentlerinden biri durumundadır. İzmir, yılın her döneminde capcanlı olan fuarlarıyla, kongreleriyle, sanatsal faaliyetleriyle, her mevsim sımsıcak kalan geceleriyle ve Kordon boyunca akan mutlu insanlarıyla parlayan bir yıldız gibi Egenin muazzam atmosferi içerisinde görülmeye değer bir kenttir. Tam bir ticaret kenti olan İzmir; Tarihi mekanları, coğrafi konumu, İzmir Otelleri, ve pansiyonları ile her yıl binlerce ziyaretçinin tatil noktasıdır. Ayrıca İzmir bir başka önemli turistik beldelerimizden olan Kuşadası’da oldukça yakın mesafede olduğundan yerel halk yaz aylarında Kuşadası Tatilini tercih etmektedir. Dünyaca ünlü Fransız yazar Victor Hugo, kentle ilgili ‘’İzmir bir prensestir’’ şeklinde övgü dolu sözler söylemiştir. İzmir, aynı zamanda yaz turizmininde merkezlerinden biridir. Çeşme yarımadası, gelişmiş tesisleri ve masmavi deniziyle oldukça rağbet gören turistik bir bölgedir. Ayrıca, içinde bulundurduğu kaplıcaları ile de şifa veren kaynaklara sahiptir.