• Numaramız +90 (507) 704 4708
  • Ulaşım Karabağlar / İZMİR
  • İLETİŞİM

İzmir Dikey Kutulu Store

İZMİR DİKEY KUTULU STORE

Son dönemde yaygın olarak yaptırılmakta olan cam kaplamaların yerine yapılmakta olan ve çok daha başarılı sonuçların alınmasına imkan sağlayan dikey & kutulu store hem görüntüsü hem de kullanışı bakımından oldukça avantajlıdır. Doğanın içinde olmayı seven ve doğayla yaşamak isteyen kişiler için oldukça önemli olan bu çalışma sayesinde, kendinizi daha özgür hissedebileceksiniz. Cam kaplamaların hem pahalı olması hem de daha zor kullanılması gibi sorunlarından ziyade daha ekonomik ve pratik kullanım imkanı sunan dikey & kutulu store, günümüzde oldukça yoğun bir şekilde talep görmeye devam etmektedir.

Dikey & kutulu store isminden de anlaşıldığı dik olarak çalışan ve kapanmasından sonra bir kutu içinde muhafaza edilebilen bir sistemdir. Genellikle daha önce uygulanmış olan pergola sistemlerine ek olarak yapılabilmektedir. Kutu içerisinde muhafaza edilen ve açılmasının ardından özellikle soğuk, rüzgar ve yağmur gibi mevsimsel koşullardan etkilenmemenize yardımcı olur.

Montajı sonrasında yukarı ve aşağı doğru hareket ederek kullanılabilmektedir. Daha çok evlerde kullanılan store perdelere benzemekle birlikte bir nevi onun görevini de görmektedir. Store perdelerin güneş ışığı gibi rahatsız edici unsurların evin içine girişini engellemesi gibi dikey & kutulu storeda, mevsimsel olarak rahatsız edici unsurlardan korumaktadır.

Dikey & kutulu store, uzaktan kumanda yardımıyla kullanılabilmektedir. Bu sayede istediğiniz zaman açıp kapama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle kış mevsimlerinde kullanılması sırasında herhangi bir sorunun yaşanmadan kullanılması mümkündür. Bununla birlikte çok kolay ve pratik bir kullanıma sahip olduğundan dolayı herkes tarafından kullanılabilecektir.
Dikey & kutulu store, çok farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Özellikle pergola sistemlerinin izmir tente uygulandığı alanlarda kolaylıkla tercih edilebilecektir. Bununla birlikte sam kaplama yaptırmayı düşünen kişiler için de çok büyük bir avantaj sağlamış olacaktır. Hem daha az maliyetli olması hem de daha kolay kullanılabilmesi sayesinde cam kaplamalardan çok daha pratik bir kullanım imkanı sağlayacaktır. Dikey & kutulu store'nin rahatlıkla montaj yapılabilmesi ve kullanılabilmesi için dikey olarak kullanılabilecek bir alanın olması gerekmektedir. Bu alanın elde edilmesi sayesinde kolaylıkla kullanılabilecektir. Öyle ki kısa bir montaj işleminin ardından rahatlıkla kullanılmaya başlanabilecektir. Bununla birlikte ev, iş yer, bahçe, yazlık vb. gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilecektir. Şeffaf olarak kullanılabileceği gibi içeriyi ve dışarıyı göstermeye bir tasarıma da sahip olabilmektedir. Bu sayede muhafaza edilmesi istenen ya da yaşam alanı olarak kullanılan alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Şeffaf olarak da kullanılarak hem iş yerlerinde ki müşterilerin dışarıyı görmelerine hem de satışa sunulan ürünlerin dışarıdan rahatlıkla görülebilmesine yardımcı olacaktır. Bu sayede istenilen amaç doğrultusunda rahatlıkla kullanılabilmesi mümkün olacaktır. Bu aşamada yapmanız gereken tek şey, nasıl bir kullanıma ihtiyacınız olacağına karar vermeniz olacaktır.
Dikey & kutulu store'nin en belirgin özelliklerinden birisi kolay bir şekilde kullanılabiliyor olmasıdır. Bununla birlikte aynı zamanda çok kolay bir şekilde montajının yapılabilmesi de büyük bir avantaj sağlamaktadır. Montaj işlemlerinin hızlı ve pratik bir şekilde yapılabiliyor olması aynı zamanda zaman kaybının da önüne geçme noktasında oldukça önemlidir. Bu durum özellikle iş yerlerine kurulan dikey & kutulu store modellerinin montajının daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Bu sayede herhangi bir zaman kaybı yaşanmadan işlerin devam etmesi sağlanmış olacaktır. Öyle ki kurulum yaptırmak isteyen kişiler dahi montaj ekibine ihtiyaç duymadan kolaylıkla kurulumunu gerçekleştirebilecektir. Dikey & kutulu store modellerinin bir diğer avantajı ise izmir tente ekonomik olmasıdır. Özellikle diğer modellerle kıyaslandığında oldukça ekonomik olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Bu sayede hem ihtiyacınız olan hizmeti satın almış olacak hem de cebinizden daha az paranın çıkmasını sağlayacaksınız. Dikey & kutulu store kurulumunun tamamlanmasının ardından herhangi bir görsel sorunun ortaya çıkması da söz konusu olmayacaktır. Bu kapsamda mekanın daha güzel bir görünüme sahip olması sağlanmış olurken aynı zamanda manzaranın da engellenmemesi sağlanacaktır. Dikey & kutulu store tasarımında şeffaf mika kullanıldığından dolayı herhangi bir görüntü engellenmesi de söz konusu olmayacaktır. Bu durum aynı zamanda ekstra sağlamlık kazandırarak ürünün daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olacaktır.