• Numaramız +90 (507) 704 4708
  • Ulaşım Karabağlar / İZMİR
  • İLETİŞİM

İzmir Otomatik Tente

İZMİR ŞEFFAF BRANDA

Şeffaf branda kullanımı, özellikle son dönemde yaygınlaşmaya başlamıştır. Bu kullanım artışının en büyük nedenlerinden birisi ise gerçekleştirilmiş olan kanuni düzenlemelerdir. Bu düzenlemelere uyum sağlanabilmesi için kullanılan şeffaf branda, hem ekonomik olması hem de kolay bir şekilde hayata geçirilebilmesi sayesinde tercih edilmeye başlanmıştır. Şeffaf branda kullanımının yaygın bir şekilde olmasının diğer bir nedeni ise kolay bir şekilde montaj ve taşıma işleminin yapılabiliyor olmasıdır. Bu sayede herkes tarafından da tercih edilebilmektedir.

Hangi alanda kullanılıyor olursa olsun farklı boyutlarda faydasından bahsetmek mümkündür. Özellikle açık alanların kapalı bir ortama dönüştürülebilmesi için idealdir. Bu sayede herhangi bir inşaat işine girişmeden ve kolaylıkla kapalı ortamlar elde edilebilecektir. Bununla birlikte olay bir şekilde açılabildiğinden dolayı istenildiği zaman toplanması ve yeniden açık alana dönüştürülmesi mümkün olacaktır.

Kullanılacağı alanın mevsimsel ya da diğer faktörel etkilerden korunabilmesi ve insanların rahatlıkla içinde zaman geçirebileceği yapılardır. Şeffaf bir yapıya sahip olduğundan dolayı aynı zamanda güzel bir görünüme de sahiptir. Bu sayede insanların içindeyken rahatlıkla etraflarını görebilmeleri de sağlanmış olacaktır.

Şeffaf brandanın kullanım amaçlarının başında mevsimsel etkilerden korunmak gelir. Bu şartlar göz önünde bulundurulduğunda özellikle kış aylarında ortaya çıkan yağışlardan ve yaz aylarının aşırı sıcaklarından muhafaza olmak için oldukça ideal bir kullanım sunar. Bu durumda açık alanların bu tür olumsuz hava koşullarında da rahatlıkla kullanılabilmesine yardımcı olur. Öyle ki çok daha büyük bir alana sahip olmanızı da sağlayacak daha geniş bir alanda hizmet verebilmenize yardımcı olur. Bununla birlikte toz ya da rüzgar gibi farklı etkilerin de hissedilmemesine yardımcı olacaktır. Bu sayede oturduğunuz izmir tente alana herhangi bir dış etkenin tesir etmemesini garanti altına almış olacaksınız. Özellikle kullanmadığınız alanları bu şekilde değerlendirerek daha büyük mekanlara sahip olurken aynı zamanda çok geniş kullanım alanlarına sahip olabilirsiniz.
Şeffaf branda kullanımı aynı zamanda ısı kaybının önüne geçilebilmesi için oldukça ideal bir ortam oluşturur. Bu sayede içeride ki hava sirkülasyonu saklanarak ısı ve nem kaybının önüne geçilmiş olacaktır. Özellikle kullanılan alanda kış mevsimi sırasında içeride ki ortam sıcaklığını muhafaza ederken, dışarıdan soğuk havanın içeriye girmesini engelleyecektir. Aynı durum yaz aylarında da geçerli olacak ve içeride sağlanan soğuk havanın dışarıya, dışarıda ki sıcak havanın ise içeriye girmesinin önüne geçmiş olacaktır. Bu sayede ısı yalıtımı sağlanırken aynı zamanda ekonomik olarak da büyük faydalar sağlayacaktır.
Şeffaf branda kullanımı sayesinde birçok farklı açıdan ekonomik faydalar görebilirsiniz. Özellikle açık alanların, kapalı alanlara çevrilmesi için gerekli olan inşaat maliyetinin ortadan kalkması, işçilik maliyetinin olmaması ve istenildiği zaman açılıp kapanır olmasından dolayı çok büyük ekonomik kazanımlar sağlanmasına yardımcı olacaktır. Bununla birlikte çok büyük ısı yalıtımı yapması sayesinde enerji tasarrufu sağlamaya yardımcı olacaktır. Kış aylarında ısınma, yaz aylarında ise serinleme maliyetlerinin en aza indirilmesini konusunda oldukça önemli bir çalışma olacağı için bu sayede her ay faturalarda ciddi oranda para tasarrufu sağlanması mümkün olacaktır. Her ay faturalara ödeyeceğiniz yüksek tutarlardan bu sayede kurtulmuş olurken aynı zamanda çok daha geniş alanlara sahip olacaksınız.
Şeffaf brandaların kurulumu izmir tente yapıldıktan sonra istediğiniz süre boyunca kullanabilme imkanını da elde etmiş olacaksınız. Bununla birlikte taşınma ya da farklı alanlara kurulumunu yaptırmak istediğiniz de kolaylıkla bu işlemin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle açık alanların değerlendirilmesi için kullanılırken bazı durumlarda kaldırılması istenebilir. Bu durumda şeffaf brandanın kolay bir şekilde kaldırılması ve daha sonra yeniden montajının yapılması mümkün olacaktır. Bu sayede alanı dilediğiniz gibi kullanma ve değerlendirme şansını da elde etmiş olacaksınız.