ZİP PERDE NEDİR?

Perdeler evlerimizin en önemli unsurları. Buna karşı çıkmak mümkün değil, çünkü perdeleri olmayan bir ev eksiktir. Bununla birlikte zip perde denilince bugün insanların gözünde canlanan manzara farklı farklı olabiliyor. Zip perde pek çok farklı tasarımda ve de mekanda yerini farklı sistemlere bırakıyor. Örneğin, modern tasarımı daha çok seven kişiler evleri ofisleri gibi farklı yerlerde daha modern perdeler kullanıyor. Bunlar stor perde, zebra perde ya da zip perde olabilir. Belki de çok daha farklı modeller olabilir.

ZİP PERDE MODELLERİ

Zip perde adını verdiğimiz bu özel stor perdeler, kullanılan teknoloji de dikkate alındığında, yeni nesil perdelerden… Teknolojik, modern ve özel bir perde olarak, klasik stor perdelerden ayrılan zip perde, kullanmanız durumunda farkını size her zaman hissettirecek. Klasik perdeler ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa ve artık donanım bakımından daha özel ürünleri almak ve kullanmak istiyorsanız, Zip perde sizin için biçilmiş kaftan olacak. Bu ürün sizi birçok açıdan tasarrufa zorlayacağı için, kısa vadede de olsa, ne kadar karlı bir tercihte bulunduğunuzu göreceksiniz. Gerçekten karlı ve tasarruflu perde tercihleri yapmak isteyenler için de, yeni nesil zip perde, çok uygun bir ürün…

ZİP PERDE ÖZELLİKLERİ

Basit bir kullanımı olan, son derece kuvvetli ve dayanıklı, esnek bir stor perde satın almak isterseniz, zip perde ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bu perde ürünün üretiminde, bütün dünyanın en üst düzey teknoloji olarak kabul ettiği Serge Ferrari teknolojisi kullanıldı. Kullanılan bu teknoloji ile birlikte zip perde çok özel ve farklı bir konuma taşındı. Üst kalite bir teknoloji ile geliştirilen zip perde ile neredeyse dünyanın bütün teknolojisini bir arada yaşayacaksınız. Serge Ferrari teknolojisinin bütün imkanlarından yararlanmak suretiyle, bu esnek perdelerden etkin bir şekilde yararlanabilirsiniz. Kullandığınız stor perdeler aracılığı ile teknolojide zirveyi görmek isterseniz, zip perde tam olarak sizin için geliştirilmiş bir ürün… Sadece bu ürün ile bile ortamları teknolojik bir donanımla buluşturabilirsiniz.

Dört Mevsime Göre Üretildi

Bir stor perdeden tam olarak ne beklersiniz? Stor perdeler sizin ihtiyacınızı ve isteklerinizi her zaman yerine getirebilmeli. Eğer bu noktada kullandığınız stor perdeler ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize yetersiz geliyorsa, yeni bir stor perdeye ihtiyaç duyacaksınız demektir.

Zip perde, size her şekilde yeterli gelecek ve yeni bir stor perdeye ihtiyaç duymanıza engel olacak. Dört mevsim kullanılan stor perdelerden bir tanesi olan zip perde, her mevsimde, neye ihtiyaç duyuyorsanız onu size sunuyor. Bu sayede değişen mevsimlerde etkinliğini kaybeden bir stor perdeyi satın almış olmuyorsunuz. Aksine, değişen her mevsime göre şekillenen, özel bir perde satın almış oluyorsunuz. Böylece her mevsimin yalnızca güzel yanı ile buluşmak ve güzel yanını değerlendirmek tamamen elinizde oluyor.

Zip perde seçimi evlerimiz için önemli sorun olurken aynı şekilde kafe ve restoran gibi işletmeler için de önemli bir problemdir. Aynı şekilde ofis perdesi seçimi de önem taşıyan bir konu. Ofis perdelerinin kullanışlılığına neredeyse görünümünden daha fazla önem verilir. Çünkü ofiste istenildiğinde görüşün kesilmesi, ışığın kontrollü olarak içeri alınması ve hatta zaman zaman karartmanın sağlanması gerekecektir. Bunun için de fonksiyonel perdeler seçmek gerekir. Perde ihtiyacı olanlar için seçeneklerin kısıtlı olduğunu sananlar ise yanılıyorlar. Çünkü izmirdetente bugün geniş bir bölgede hizmet vermekte, neredeyse Türkiye’nin her kentine kadar ulaşmaktadır. İhtiyaç duyacağınız zip perdeler ve kış bahçesi perdesi gibi farklı mekanizmalar için rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

ZİP PERDE FİYATLARI

Zip perde fiyatları, tentenin ölçülerine göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda zip perde’de kullanılacak aksamların çeşitleri veya yurt dışından ithal olması nedeniyle döviz kuruna bağlı olarak bir fiyat ortaya çıkarılmaktadır. Zip perde fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Telefon Edin
Mesaj Gönderin