WINTENT TENTE NEDİR?

WinTent, geniş uygulama alanına sahip,estetik ve konforlu gölgelendirme sağlayan bir tente modelidir. Ev veya iş yerlerinde güvenle kullanılabilmektedir.

WinTent 0-180°’ye kadar hareket kabiliyetine sahiptir. Bu sayede istenen her aralıkta kullanılabilmekte, ihtiyaca göre gölgelendirme sağlanmaktadır.

WINTENT MODELLERİ

Zarif ve şık tasarımı ile işlevselliğinin yanında mekanlara modern bir görüntü de katmaktadır. Modern kasa dizaynı sayesinde tente kapalı konumdayken de az yer kaplar ve estetik bir görünüş sergilemektedir.

WINTENT ÖZELLİKLERİ

  • WinTent pencere tentesinin montajı için yüksek mukavemetli alüminyumdan imal edilen bağlantı elemanları kullanılır
  • WinTent açılım kolları yüksek mukavemetli alüminyum ekstrüzyon profillerden imal edilir.
  • Bu sistem içerisinde açılımı sağlayan yüksek mukavemetli çelik kaplama kurma yaylar bulunmaktadır. Bu yaylar sayesinde kumaş gerginliği ve rüzgara dayanıklılık sağlanmaktadır.
  • WinTent ön alın profili  yüksek mukavemetli alüminyum ekstrüzyon profil olarak imal edilir.
  • Ön alın profilinde yağmur suyunun tahliyesi için kanal tasarlanmıştır.
  • Gövde profilleri montaja uygun yüksek kaplı demir ve boyalı bağlantı elemanları kullanılır.Gövde profili , kapak profili ve kumaş gerdirme kolları olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.
  • İsteğe göre düz veya bükümlü olarak tasarlanmıştır.

WINTENT FİYATLARI

WinTent fiyatları, tentenin ölçülerine göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda wintent’de kullanılacak aksamların çeşitleri veya yurt dışından ithal olması nedeniyle döviz kuruna bağlı olarak bir fiyat ortaya çıkarılmaktadır. WinTent fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Telefon Edin
Mesaj Gönderin