ŞEFFAF STOR NEDİR?

Kafe, restorant gibi dış mekanlarınızın açık alanla sınırlandırarak rüzgar ve yağmurdan koruyabileceğiniz bir sistemdir. Motorlu ya da motorsuz düzenekli olarak imal edilebilir. Şeffaf stor ve şeffaf branda gün ışığını almanız sağlanır.

Son zamanlarda yapılan kanuni düzenlemeler nedeniyle, birçok mekan sahibinin birinci tercihi haline gelen ve kullanımı oldukça artan popüler ve şık bir gölgelendirme sistemidir.

ŞEFFAF STOR MODELLERİ

Hafif ve oldukça dayanıklı kumaşı ile kolayca açılıp kapanabilen sistem, temizliğinin kolay olması nedeniyle de tercih edilmektedir.

ŞEFFAF STOR ÖZELLİKLERİ

Özellikle kış aylarının olumsuz hava koşullarını kış bahçenizde kahvenizi yudumlarken izleyebilir ve hiç etkilenmeden keyfini çıkarabilirsiniz.

Şeffaf kapama sisteminde kullanılan mika storlar dışarıyı gösterebilen, kırılmayan ve kolay temizlenebilen türdendir. Kış bahçenizde ısıtma ve soğutma yapabilirsiniz.

Şeffaf stor elektrikli motor ya da sensör kullanılarak kolay açılıp- kapanabilecek şekilde imal edilir.

Şeffaf raylı stor perde artık insan gücüne gerek duymadan ve daha hızlı bir şekilde açılıp kapanması ile bir çok esnafın tercihi oldu. Ayrıca iş yerlerinde kattığı güzel görüntüyü de şeffaf stor’un artısı olarak ekleyebilirsiniz.

Şeffaf stor sistemler katlanır cam sisteminin kullanıldığı her yerde kullanılabiliyor olmaları ve maliyetlerinin çok daha düşük olmaları nedeniyle tercih sebebi olmaktadırlar.

ŞEFFAF STOR FİYATLARI

Şeffaf stor fiyatları, tentenin ölçülerine göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda şeffaf stor’da kullanılacak aksamların çeşitleri veya yurt dışından ithal olması nedeniyle döviz kuruna bağlı olarak bir fiyat ortaya çıkarılmaktadır. Şeffaf stor fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Telefon Edin
Mesaj Gönderin