PERGOLA SİSTEMLERİ NEDİR?

Katlamalı pergola sistemi, restaurant, kış bahçesi, oteller, kafeler ve pastanelerde daha geniş bir alan kullanmak için üretilmiş sistemlerdir. Sistem ve LED ışıkları uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Ürünün ön kısmında oluk sistemi mevcuttur. Sistemin çalışması üzerindeki tentenin belirli bir hızla katlanarak, geri çekilmesi sağlanır.

PERGOLA SİSTEMİ MODELLERİ

PVC su geçirmeme, alev yürütmeme özelliklerine sahip olan otomatik pergola sistemlerinin en büyük artılarından birisi ise sistem kurulduğunda etrafı kapatılmak istendiğinde ekstra profil gerektirmemesidir.

PERGOLA ÖZELLİKLERİ

Ağır Yükler İçin Tasarlanmış Taşıyıcı Kiriş Profili
110 mm. – 140 mm. ölçülerindeki ray profili özellikle, geniş alanların kapatılmasında ideal çözüm sunar.

Çelik Profil veya Ön Germeli Çelik Halat Entegrasyonu
5+1 odacıklı taşıyıcı kiriş profili sayesinde, 12 metreye kadar olan açıklıklar için çelik profil veya ön germeli çelik halat entegrasyonu yapılabilmektedir.

Mukavim Kolon – Kiriş Profili
110 mm. – 110 mm. ölçülerindeki kolon-kiriş profili, her türlü tente ölçüsünde gerekli mukavemeti sağlar.

Gizli Birleşim Hazneleri – Solid Profil Yapısı (SPC)
Sistem profilleri gizli birleşim haznelerine monte edilen bağlantı aparatları ile birleştirilir. Profillerin dışında herhangi bir bağlantı kanalı bulunmaz. Böylece, şık ve kozmetik açıdan mükemmel bir görüntü sağlanır.

Su Yatağı Delinmesi Engellenmiş, Çift Hücreli Su Oluğu
Tente sisteminin ön tarafı camla kapatıldığında, montaj sırasında su yatağının vida ile delinip, suyun sızmasını engellemek için çift hücreli su oluğu standart olarak sunulmaktadır.

3 Parçalı Su Oluğu Yapısı – Mükemmel Su Tahliye Sistemi
Patentli üç parçalı su oluğu yapısı sayesinde, sistemin tüm çatı eğimlerinde yatay kiriş ve dikey kolonlar ile bağlantısı mükemmel şekilde yapılabilmektedir. Aynı zamanda suyun tahliye edilememesi durumunda fazla su, mevcut sistemlerde içeri girerken, pergola tente sistemlerinde sürekli sistem dışına tahliye edilir.

PERGOLA SİSTEMLERİ FİYATLARI

Pergola sistemleri fiyatları, tentenin ölçülerine göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda pergola tente’de kullanılacak aksamların çeşitleri veya yurt dışından ithal olması nedeniyle döviz kuruna bağlı olarak bir fiyat ortaya çıkarılmaktadır. Pergola sistemleri fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Telefon Edin
Mesaj Gönderin