OVAL PERGOLA NEDİR?

Oval pergola‘nın en önemli özelliği, görsel bütünlüğü tamamlayan yumuşak konturları ve sempatik tasarımı ile hayal gücünüzün dilediğini oluşturmasına olanak tanımasıdır. Ürün farklı açılardan görsel bütünlüğü sağlar. Görünümde dinamik ve estetik hatları olan bu tasarım, her türlü mekana kaliteli bir dokunuş ve uyumlu bir ilavedir.

OVAL PERGOLA MODELLERİ

Dayanıklı malzemeden üretilen oval pergola tente sistemleri  güneş ışınlarından korunabilmek, yağmur ve soğuk havanın içeriye girmesini engelleyebilmek için kullanılabilir. Pergola tente raylı ve motorlu seçenekleri sayesinde hava koşullarına bağlı olarak açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir.

OVAL PERGOLA ÖZELLİKLERİ

Oval pergola taleplerinize göre farklı özelliklere sahip olarak projelendirme şansına sahipsiniz. Sizin istekleriniz doğrultusunda raylı veya motorlu sistemlerden tercih yapabilirsiniz.

Uzaktan kumandalı, açılır kapanabilir pergola tenteler, aydınlatmalı pergola tenteler estetik bir güzelliğe sahiptirler. Genellikle kafe, restaurant gibi mekanlarda tercih edilir ve hoş görünümünden dolayı müşterilerin ilgisini çekecektir.

Ziyaretçileriniz için daha nezih ve daha konforlu bir ortam sunmak için tercihlerinizin en başında oval pergola sistemleri gelmelidir. Kalitenin ve profesyonelliğin yanı sıra ihtişamı ve teknolojik sistemi sayesinde tarzınızı en iyi şekilde yansıtacaksınız.

Estetik tasarımlar ile ziyaretçileriniz veya müşterilerinizi memnun etmek, ortama farklı bir hava katmak ve otomatik sistemi sayesinde kolay bir kullanım deneyimine kavuşmak için oval pergola sistemlerini tercih etmelisiniz.

Oval pergola tente müşterilerimizin mekanlarının tarzlarına ve özel taleplerinize göre göz zevkinize ve kullanımınıza bağlı olarak özel olarak üretilmekte ve montajı yapılmaktadır. Aynı zamanda kullanılan akrilik kumaşın kalitesi sayesinde uzun ömürlü bir kullanım deneyimini de sizlere sunmaktadır.

OVAL PERGOLA FİYATLARI

Oval pergola fiyatları, tentenin ölçülerine göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda pergola tente’de kullanılacak aksamların çeşitleri veya yurt dışından ithal olması nedeniyle döviz kuruna bağlı olarak bir fiyat ortaya çıkarılmaktadır. Oval pergola fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Telefon Edin
Mesaj Gönderin