MAFSALLI TENTE NEDİR?

Mafsallı tente, dört mevsim kullanılan bir sistemdir. İstediğiniz renk, desen çeşit ile estetik görünümler yaratabilir farkı yaşayabilirsiniz. Tente, pergola, çadır, branda hakkında daha detaylı bilgi, örnekler ve fiyat bilgisi almak için firmamız ile iletişime geçin. Size uygun fiyat garantisi ile her konuda yardımcı olmayı hedefleyen firmamız sizleri de referansları arasında görmeyi ister.

Edindiğimiz tecrübe ile müşterilerimize kaliteli hizmet garantisini veriyoruz. Ürünlerimizin imalatını kendimiz yapıyor tamir ve bakım onarım hizmetlerini de gerçekleştiriyoruz. Sizi yağmurdan, güneşten koruyoruz. Tente sistemleri için özel olarak üretilen Inox sac, vida ve pimler paslanmaz özelliktedir ve paslanmaz, aşınmaz.

Tente kumaşları ve yüksek teknoloji PVC yapılarıyla her türlü hava koşuluna dayanıklıdır.Tente sistemlerinin hazırlanışında kullanılan malzemeler sayesinde rüzgara karşı dayanıklı, kar birikmesine karşı dayanıklı, yüksek ısıya dayanıklıdır.

MAFSALLI TENTE MODELLERİ

Mafsallı tente sistemlerinde uzunluk genişlik ve kol boylarına göre değişkenlik gösteren bir fiyat çizelgesi vardır. İzmirde Tente profesyonel kadrosu ile mekanınızda ücretsiz keşif yaparak en uygun fiyatı sizler için oluşturacaktır.

MAFSALLI TENTE ÖZELLİKLERİ

 • Yüksek mukavemetli alüminyum kullanılmaktadır.
 • Her türlü hava koşullarına dayanıklı
 • Su geçirmeme özelliğine sahip
 • Alev yürütmez blockout kumaş kullanılmaktadır.
 • Sistemde kullanılan tüm bağlantı vida, civata ve pimleri paslanmaz INOX’tur.
 • Sistem uzaktan kumandalı motor ile desteklenmektedir.
 • Saatte 90km/h esen rüzgara ve ortalama 30 cm kar kalınlığına karşı dayanıklıdır.
 • Ray sistemi kullanılmaktadır.
 • Gergi için özel olarak üretilmiş triger kayış sistemi kullanılmaktadır.
 • Özel estetik görünümlü alüminyum yağmur ve dere inişleri ile su taşıyıcı giderler kullanılmaktadır.
 • Makara sistemi ile desteklenmektedir.
 • Kademeli olarak arttırılıp azaltılan LED spotlar kullanılmaktadır.

MAFSALLI TENTE FİYATLARI

Mafsallı tente fiyatları, tentenin ölçülerine göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda mafsallı tente’de kullanılacak aksamların çeşitleri veya yurt dışından ithal olması nedeniyle döviz kuruna bağlı olarak bir fiyat ortaya çıkarılmaktadır. Mafsallı tente fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

MAFSALLI TENTE KULLANIM ALANLARI

Mafsal kelime itibariyle birbirine eklenmiş parçaların farklı eksenlerde dönmesini sağlayan bağlantı parçasıdır. Kullanım amacına göre değişiklik gösteren Mafsal sistemi sabit parçalara göre hareketli yapısı nedeniyle parçanın tahrik olmasını ve hareketli bölgelerin dönüş ve kaydırma hareketlerinde kırılma, çatlama ve diğer tüm hasarlara karşı dayanıklıdır.

Mafsallı Tente Sistemleri geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kafe restaurant, bahçe, havuz, alışveriş merkezleri gibi yüzlerce alanda kullanılabilirliği ile diğer tente modellerine göre daha çok tercih edilmektedir. Mafsallı tente sistemin uygulanacağı alan en az 1.85 metre ve en fazla 3.5 metre genişliğinde olabilir. Mafsal sisteminin açılım boyu tente uzunluğuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilmesi nedeniyle bu oran değişmektedir.

Mafsallı tente yapısı gereği eklemlerden oluşmaktadır. Tentenin çalışma prensibi vücudumuzdaki dirsek’in çalışma şekline benzerdir. Hareketli kolların içe ve dışa doğru açılmasıyla çalışan bu sistemler uygun bir ortamda kurulum yapıldığı takdirde hareketli kollar 350cm’e kadar açılarak yaklaşık 20m2 alana sahip tente oluşturulabilir.

Mafsallı Tente Sistemlerinde Alüminyum enjeksiyon döküm parçaları ve Alüminyum ekstruzyon profiller kullanılarak yıllarca tahrip olmadan kullanabileceğiniz bir sağlamlık sunuyoruz. 45 dereceye kadar kademesiz ayarlama verilebilen Bu tente sisteminde Elektrostatik toz boya teknolojisi kullanılmaktadır. Uzaktan kumanda teknolojisi ile sorunsuz çalışabilen mafsallı tente sistemleri tek tuşla açma kapama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Opsiyonel olarak bulunan bu sistemin yanında manuel çalışabilen tente modelleri de bulunmaktadır. Somfy / Becker kalitesiyle donatılmış motor sistemleri yıllarca sorun çıkarmadan kullanılabilmektedir. 100’den fazla renk ve kumaş çeşitliliğine sahip olan mafsallı tente ürünümüz rüzgar ve güneş sensörleri ile otomatik algılama teknolojisi ile sizlere rahat bir kullanım sağlamaktadır.

Telefon Edin
Mesaj Gönderin