KARPUZ TENTE NEDİR?

Küçük işletmeler için daha fazla tercih edilesi modellerden bir tanesi olan karpuz tente, enine ya da boyuna demirler ile tutturulmuş olan ve duvara monte edilen bir tente modelidir. Oval yapısı ile dikkatleri üzerine çeker ve modern yapılanmalardan bir tanesidir. Diğer tente modellerine göre daha görsel bir ifadeye sahip olan bu modelin en büyük avantajı ise her mevsimde rahat kullanım sunuyor olmasıdır. Boyut olarak küçük olduğu için temizlik ve bakım işlemlerinde de sizleri çok fazla zahmete sokmayacak olan modellemelerden bir tanesidir. Yarım karpuza benzeyen bir görüntüsü vardır ve bu görüntünün altında kusursuz bir kullanım yatmaktadır. Dış etkenleri en iyi şekilde absorbe edebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Yağmur suyu tente üzerine düştüğünde direkt olarak yere aka ve aynı şekilde güneş ışınlarını da ters yansıtarak mekanlarınızdan en iyi şekilde uzaklaştırır.

KARPUZ TENTE MODELLERİ

Bu tente sistemleri dilim olması sebebiyle görüntü bakımdan üst kalite bir düzeye sahiptir. Karpuz tenteler birden fazla mekana uyumluluğu ile ön plana çıkmaktadır.

KARPUZ TENTE ÖZELLİKLERİ

Karpuz tente akrilik kumaştan üretilmektedir. Kumaşı sayesinde renk solmazlık bakımından dayanıklıdır. Elektrostatik toz boyama sayesinde kurumsal renklerinize ve zevklerinize göre her renkte üretimi yapılabilir.

Yapısı oval olduğundan yağmur gibi durumlarda üzerinden suyu direk olarak yere akıtır. Güneşi direk yansıtır. Karpuz tenteler bazı tente modellerine göre daha kibar boyutlara sahip olduğundan mekanınızın manzarasını engellemez. Yapı profilleri dikey veya yatay olarak üretilmektedir. Bu profillerde istediğiniz renklere göre üretilebilir. Kapatma mekanizması oldukça kolaydır.

Karpuz tente hem kullanım kolaylığı açısından hem de maliyetleri açısından daha cazip olduğundan küçük işletmeler tarafından en çok tercih edilen tente çeşitlerinin başında gelmektedir.

KARPUZ TENTE FİYATLARI

Karpuz tente fiyatları, tentenin ölçülerine göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda karpuz tente’de kullanılacak aksamların çeşitleri veya yurt dışından ithal olması nedeniyle döviz kuruna bağlı olarak bir fiyat ortaya çıkarılmaktadır. Karpuz tente fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Telefon Edin
Mesaj Gönderin