ÇİFT YÖNLÜ TENTE NEDİR?

Çift yönlü tente, modelleri mekanların dış alanlarında kullanımına sıkça rastlanan, mafsallı tente‘nin çift açılır versiyonudur. Aynı zamanda çift yönlü mafsallı tente olarak da bilinmektedir. İzmirde Tente olarak, üretimini yaptığımız bu tente modeli, bizim en çok tercih edilen modellerimiz arasında  yer almaktadır. Kullanımı oldukça rahat olan bu model, her iki tarafa da 1,50 – 2,00 – 2,50 – 3,00 metreye kadar açılım göstermektedir. Tentenin ne kadar açılıma sahip olduğu, müşteri tarafından belirlendiği gibi renk seçimleri de müşteriye bırakılmıştır.

ÇİFT YÖNLÜ TENTE MODELLERİ

Çift açılır mafsallı tente, neredeyse her renkte üretilmektedir. Çift açılımlı tente yapısında 2 adet direk, direklerin arasında 1 metrelik makas ve direklerin hareket etmesi için en altta tabla şeklinde iskelet yapısı bulunmaktadır. Çift açılımlı tente aynı zamanda firmaların reklamlarını yapmaları için olanaklar da sağlamaktadır. İsteğe bağlı olarak branda kumaşı üzerine yazı, logo, görsel gibi seçenekler eklenmektedir ve bu sayede çift açılır tente üzerinde hangi firmaya ait olduğu açıkça belli edilir.

ÇİFT YÖNLÜ TENTE ÖZELLİKLERİ

Çift taraflı tente, tam kasetli sistem olmakla birlikte tekerlekleri hareket ettirilebilen çelik konstrüksiyon ile istenilen yere taşınabilir olanı ile yere sabitlenen çeşitleri de bulunmaktadır. Alüminyum enjeksiyon döküm parçaları bulunmakta ve alüminyum profilli olmaktadır. Elektrostatik toz boya kullanılmaktadır. 300 – 700 cm çift taraflı açılımı bulunmaktadır. 250 – 700 cm tek parça uzunluğu bulunmaktadır. 45 dereceye kadar kademesiz ayarlanabilir eğim olmaktadır. Manüel seçenekli, uzaktan kumandalı kontrol, düğmeli ya da rüzgar ve güneş sensörlü seçenekleri bulunmaktadır.

Yerli ya da ithal akrilik kumaş ile 100 farklı renk seçeneği ve desen seçeneği ile hizmetinizde olmaktadır. İsteğe göre saçakların aşağı ya da yukarı hareket ettiği hareketli saçak sistemi bulunmaktadır. Sürekli aynı yerde kalmasından sıkılan kişiler için de tekerlekli seçeneği ile bulunduğu alanın şeklini değiştirmek oldukça basit olmaktadır.

İstenilen renk ve desenlerde kumaş kullanılabilmesi özelliği ile de kişilere şıklığı ve zarafeti kendi zevklerine göre değerlendirip seçme fırsatı sağlanmaktadır.

ÇİFT YÖNLÜ TENTE FİYATLARI

Çift yönlü tente fiyatları, tentenin ölçülerine göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda çift yönlü tente’de kullanılacak aksamların çeşitleri veya yurt dışından ithal olması nedeniyle döviz kuruna bağlı olarak bir fiyat ortaya çıkarılmaktadır. Çift yönlü tente fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Telefon Edin
Mesaj Gönderin