Hakkımızda

izmirdetente; yenilikleri takip eden profesyonel ekibiyle müşterilerine farklı seçenekler sunabilen kaliteli hizmet anlayışıyla konusunda uzmandır.

Firmamız, pergola sistemleri, klasik tente, wintent, mafsallı tente, oval pergola, çift yönlü tente, karpuz tente, şeffaf stor ve zip perde koleksiyonları dahilinde, waterblock aplikasyonları, açılır kapanır pergola sistemleri, açılır kapanır tavan sistemleri, katlanır raylı tente, runcover ve üstün mekanik aksamlar ile birçok tente sistemi faaliyetinde hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Yılların tecrübesinin verdiği güvenle kurumsallığımızı büyüterek tente ve pergola sektöründe kaliteli hizmet anlayışı bazlı prensiplerimizden ödün vermeden yolumuzda devam etmektir. Yenilikçi anlayışımızla göze hitap edecek farklı seçenekler sunmak ve başarımızı müşteri memnuniyetiyle en üst düzeye çıkarmaktır. Müşteriyle uyumlu çalışmanın getirdiği pozitifliği çalışanlarımıza ve hizmetlerimize daha çok yansıtabilmek ve hizmet sonrasında da müşteri sadakatini kazanabilmektir.

Vizyonumuz

  • Kurumsal bir firma ile yola çıkarak yurt içinde ve dışında daha ileriyi hedeflemek
  • Müşteri memnuniyetini esas alarak, kaliteli hizmet anlayışı ile sınırsız farklı seçenek sunabilmek
  • Hizmet sonrasında da müşteriyle teması kaybetmeyip sadakati sağlamak
  • Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde davranmak
  • Çalışanlara kendilerini geliştirebilecekleri fırsatlar yaratmak

Sizin için Çalışmaya Devam Ediyoruz

Türkiye genelinde yapmış olduğumuz tüm tente ve pergola hizmetlerimiz ile servislerimizi yandaki istatistiklerden görebilirsiniz.
Pergola Sistemleri
85%
Tente ve Branda
95%
Servis ve Bakım
75%
Telefon Edin
Mesaj Gönderin