• Numaramız +90 (507) 704 4708
  • Ulaşım Karabağlar / İZMİR
  • İLETİŞİM

Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

İzmir tente branda olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır sağladığımız kesintisiz hizmetle yardımcı olurken aynı zamanda kendimizi de geliştirmeye devam ettik. Özellikle 1983 yılında kurulduğumuz günden itibaren her alanda ki teknolojik gelişimi takip ederek, bu gelişimleri kendi sektörümüze nasıl entegre edebileceğimiz çabası içine girdik. İzmir'in Karabağlar ilçesinde başladığımız hizmet ağımız 37 yıldır kesintisiz olarak devam etmekte ve genişlemektedir. Bugün geldiğimiz nokta ve hizmet verdiğimiz alanlar göz önünde bulundurulduğunda, yaşanan gelişmenin daha iyi anlaşılması sağlanacaktır.

İlk kurulduğumuzda İzmir'in Karabağlar ilçesinde hizmet vermeye çalışan küçük bir işletme durumundayken günümüzde Türkiye'nin dört bir noktasına hizmetimizi ulaştırmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Başta kurumsal firmalar olmak üzere belediyeler, kamu işleri ve kişisel ihtiyaçlar için hizmet sağlayan firma olarak geçmişimizden aldığımız güçle yolumuza devam ediyoruz. Bu yolda bizi sabit tutan ve adımlarımızı daha sağlam atmamıza yardımcı olan temel unsurun teknolojiye olan bağlılığımız olduğunu biliyor ve bu teknolojiyi geçmişten elde ettiğimiz deneyimle çok iyi bir şekilde harmanlayarak yolumuza devam ediyoruz. Bu sayede hem deneyimlerimizden faydalanmaya hem de teknolojik gelişmeleri göz ardı etmemiş oluyoruz.

İzmir tente branda olarak yaptığımız işin hangi boyutta olduğuna bakmadan ufak ya da çok büyük işlerin tamamında temel olarak kaliteli malzeme ve işçilikten asla ödün vermiyoruz. Özellikle kurduğumuz sistemler için en temel gerekliliğin kaliteli malzeme olduğuna inanıyoruz. Bununla birlikte sadece kaliteli malzeme ile yapılan işlerin başarılı sonuca ulaşabileceğine inanmıyoruz. Kaliteli malzeme ile kaliteli işçiliğin bir arada kullanılarak asıl başarıya ulaşılabileceğini düşünüyor ve yolumuza bu inançla devam ediyoruz.
İzmir Tente branda olarak yaptığımız işin hangi boyutta olduğuna bakmadan ufak ya da çok büyük işlerin tamamında temel olarak kaliteli malzeme ve işçilikten asla ödün vermiyoruz. Özellikle kurduğumuz sistemler için en temel gerekliliğin kaliteli malzeme olduğuna inanıyoruz. Bununla birlikte sadece kaliteli malzeme ile yapılan işlerin başarılı sonuca ulaşabileceğine inanmıyoruz. Kaliteli malzeme ile kaliteli işçiliğin bir arada kullanılarak asıl başarıya ulaşılabileceğini düşünüyor ve yolumuza bu inançla devam ediyoruz.
%100 müşteri memnuniyeti, firmamızın en çok dikkat ettiği hususlar arasında yer almaktadır. Bu kapsamda personellerimizin alanında uzman ve deneyimli olmalarının yanı sıra güler yüzlü olmasını da arzu ediyoruz. Bu sayede karşılaşılan problemlere karşı daha pozitif bir çözüm sürecinin de ortaya çıkmasının mümkün olacağına inanıyoruz. Yapılan işlerin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesine gayret ederken olası ufak bir problemde dahi çözüm odaklı hareket ederek sizlerin memnun olması için tüm çabamızla çalışıyoruz.
İzmir tente branda olarak kusursuz bir iş teslimatı gerçekleştiriyoruz. Bununla birlikte teknik bakım ya da periyodik bakım ihtiyaçlarınıza anında cevap veriyoruz. Karşılaştığınız sorunlar ya da sormak istediğiniz herhangi bir konuyla alakalı olarak detaylı bilgilendirme yaparken aynı zamanda sorunun çok kısa bir sürede ortadan kaldırılabilmesi adına hızla çalışmalar yapıyoruz. Bu sayede yaşadığını en ufak bir sıkıntının dahi çok kısa bir sürede ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz.
Yaptığımız tüm çalışmalarda kaliteli malzeme ve işçilik İzmir Tente prensibi ile hareket ederken, bu uygulamalar için asla fahiş fiyat uygulamıyoruz. Tüm kaliteli çalışmaların yapılıyor olmasına rağmen piyasanın çok altında fiyatlandırma yaparak rekabetçi bir konumda yer alıyoruz. Bu sayede hem daha kaliteli hizmetin ortaya çıkmasına hem de sizlerin daha ekonomik bir çalışma yaptırmanıza yardımcı oluyoruz.
İzmir tente branda olarak ihtiyacınız olan her alanda sizlere yardımcı oluyoruz. Tente, branda, kış bahçesi ya da akıllı çatı gibi birbirinden farklı işlemler için sizlere hizmet veriyorken bu hizmetlerin sorunsuz bir şekilde uygulanmaya devam edebilmesi içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu sayede her geçen gün ortaya çıkan yeni ihtiyaçların da karşılanabilmesi adına adımlar atmış oluyoruz. Genel olarak bakıldığında sektörümüz ile ilgili olan her alanda sizlere yardımcı olurken en fazla talep edilen kategorileri ise aşağıda ki gibi sıralayabilmemiz mümkündür; • Otomatik tente • Klasik tente • Şeffaf branda • Pergola sistemleri • Körüklü tente • T-modül tente • Kış bahçesi • Dikey & kutulu store • Kasetli tente • Akıllı çatı