Mafsallı tente tüm tente modelleri içerisinde en ekonomik çözüm olarak sunulmaktadır.Estetik çizgileriyle birlikte kaliteyi de barındıran mafsallı tente sistemleri iş yerleri, bahçeler, balkon ve teraslar gibi geniş kullanım alanına sahiptir. Opsiyonel olarak motor entegre edilerek otomatik tente olarak da kullanılabilmektedir.

İhtiyaca göre eklenebilecek sensörler ile her hava koşulunda tüm koruma önlemleri alınıp, tamamı otomatik olarak kontrol edilebilmektedir.

Konsepte uygun olarak seçeceğiniz alüminyum ve kumaş tercihlerinizle, mekanınıza katma değer sağlayabilirsiniz. Gaziemir mafsallı tente ile güneşin keyfinizi kaçırmasına izin vermeden konfor yaşayabilirsiniz.

Mafsallı tente, daha dar manevra alanlarına sahip mekanlarda kullanılan, raylı tenteye nazaran yer değiştirmeyen ama mafsal sistem fonksiyonu sayesinde ileri-geri hareket ettirilerek ayarlanabilen bir tente sistemidir. Mafsallı tente sistemleri, bir kol yardımı ile ileri ve geri hareket ettirilerek yağmur ve güneş koruması istenen noktalar ayarlanabilir.