Restaurant, cafe, park, bahçe, garaj, veranda, teras, sera ve yüzme havuzu gibi çeşitli eğlence ve dinlence mekanlarınızın olduğu özellikle de geniş alanlarda kurulumunun yapıldığı Buca T-Modül Tente, günümüzde ticari yada kişisel mekanların vazgeçilmez küçük birer yapıları olmuştur.

Profesyonel bir ekip tarafından her türlü iklim ve hava şartlarına uyum sağlayabilecek özellikte tasarlanmış olan, izmir tente yazın sıcak ve bunaltıcı, kışın soğuk ve dondurucu havasından korunmanın en kestirme ve en akıllıca yoludur. Bu sistem sayesinde dört mevsim mükemmel bir rahatlık ve muhteşem bir konfor yaşayacaksınız. Göz zevkinize hitap eden estetik duruşundan kalite ve sağlamlık özelliklerine, kolay montajından sağlık ve hijyenik koşullarına varıncaya dek en yeni bilgi, teknik ve sistemlerle ince ince dizayn edilmiş olduğundan temiz ve dumansız hava sahasını da ihlal etmeden havayı doyasıya teneffüs edebilir, böylece hayatın tadını çıkartabilirsiniz.

Tente ve pergola sistemleri sizlere doğal ışık ve havalandırma imkânı sağlar. Özel dizaynı, yağmur ve kar sularının içeriye girmesini engeller. Herhangi bir sızdırma yahut havuzlanmaya kesinlikle meydan vermez. Birbirinden harika renk ve malzeme seçenekleri bir başka önemli özelliğidir.