• Numaramız +90 (507) 704 4708
  • Ulaşım Karabağlar / İZMİR
  • İLETİŞİM

Blog

İZMİR OTOMATİK TENTE

Mart 10, 2015 0 Yorum

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte tente kullanımlarında da oldukça farklı çalışmaların ortaya çıkması sağlanmıştır. Otomatik tente, bu alanda oldukça yaygın bir şekilde kullanılmakla birlikte çok pratik bir şekilde çalışması sayesinde birçok farklı alanda da rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

Devamını Oku

İZMİR KLASİK TENTE

Mart 10, 2016 0 Yorum

Klasik tente, oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaya devam etmektedir. Yapısı itibariyle oldukça kullanışlı olan ve birçok farklı faydası olduğu için insanlar tarafından sıklıkla tercih edilen klasik tente, teknolojinin gelişmesine ve farklı sistemlere sahip tente modellerinin kullanılmaya başlanmasına rağmen hala aktif bir şekilde tercih edilebilmektedir.

Devamını Oku

İZMİR ŞEFFAF BRANDA

Nisan 27, 2013 0 Yorum

Şeffaf branda kullanımı, özellikle son dönemde yaygınlaşmaya başlamıştır. Bu kullanım artışının en büyük nedenlerinden birisi ise gerçekleştirilmiş olan kanuni düzenlemelerdir. Bu düzenlemelere uyum sağlanabilmesi için kullanılan şeffaf branda, hem ekonomik olması hem de kolay bir şekilde hayata geçirilebilmesi sayesinde tercih edilmeye başlanmıştır.

Devamını Oku

Ara

Sosyal Medya