Karpuz tente, görünüm itibari ile karpuzu andırdığı için bu adı almış bir tente modelidir. Karpuz tente daha çok kafe, restaurant gibi alanlarda kullanılsa da, evlerin pencereleri için vazgeçilmez dekorlardan birisidir. Karpuz tenteler genellikle dekor amaçlı kullanıldığı gibi, koruma bakımından da oldukça faydalı tente modeli olarak bilinir. Mekanlara uyumluluğu ve görselliğe hitap ettiği için çok fazla tercih edilmektedir.

Bergama Karpuz Tente Özellikleri

Karpuz tente özellikleri bakımından zengin bir tente modelidir. Karpuz tente akrilik branda kumaşına sahip bir tente modelidir. Brandasının kalitesine bağlı olarak güneşe karşı renk solmazlık özelliği uzun yıllar dayanıklılık gösterir. Elektrostatik toz boya kullanılarak karpuz tentenin demir profilleri istenilen renklerde üretilebilir. Açılır kapanır özelliği sayesinde istenildiği zaman kapatılıp açılabilir. Pencerelere uygulandığı zaman özel yapısı sayesinde manzara engellenmeden koruma işlemi görür. Tente dizaynı sayesinde yandan gelen rüzgar gibi etkenleri ve üstten gelen güneş ışınlarını keser.

Bergama Karpuz Tente Kurulumu

Karpuz tente kurulumu öncesinde mekanda ölçümler yapılmaktadır. Ölçümler sonrasında malzeme seçimleri de müşteri tarafına bilgilendirme doğrultusunda belirlenir. Aynı zamanda karpuz tentelerin renk seçenekleri de bulunmaktadır ve müşteri tarafından belirlenmektedir. Tüm bu adımlardan sonra karpuz tente montaj aşamasına alınır ve tentenin adetlerine bağlı olarak 1, 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.

Bergama Karpuz Tente Fiyatları

Karpuz tente fiyatları kullanılacak malzemeye ve adetlerine göre belirlenmektedir. Aynı zamana karpuz tentenin ebatları tentenin fiyatında belirleyici unsurdur. Karpuz tente fiyatları için bizimle iletişime geçebilir ve hayallerinizdeki tente modeli için fiyat alabilirsiniz. İzmir karpuz tente imalatçısı olarak yılladır başarılı ürünler üretmekteyiz. Her bütçeye uygun ürünlerimiz sayesinde hem cebinizi düşünüyor hem de kaliteli tenteler üreterek uzun yıllar kullanımlarını sağlıyoruz.