Tente ile bahçeler, balkonlar, teraslar gün içinde güneş ışıklarının veya yağmurlu havalar da yağmurdan korunarak rahat bir şekilde kullanılıyor. Yapım amacı güneş ışığından, yağmurdan korunmak olan tenteler çok farklı renk ve modellerde üretilebilmektedir. Tente farklı malzemeler ve farklı sistemler ile kullanıldığı alanlara estetik bir görünüm ve kalite katmaktadır. Bu sayede açık alanlarda zaman geçirmek çok daha eğlenceli olabilmektedir. Açık alanların işlevsel şeklide kullanımını da mümkün kıldığından, işlevselliğinden faydalanarak tente yaptırabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz tente hizmeti, kapı önleri için de geçerlidir. Kapınızın hemen üst kısmına da tente yaptırarak kapı önünde hem güneşten hem de yağmurdan korunma mümkün olacaktır. Bunları göz önünde bulundurmanız durumunda çekinmeden bizimle iletişime geçebilir ve sizde Efor Tente kalitesinden faydalanabilirsiniz.

Mafsallı tente, dar manevra alanlarına sahip mekanlarda kullanılan, raylı tenteye nazaran gezemeyen fakat mafsal fonksiyonu sayesinde ileri geri hareket ettirilerek ayarlanabilen bir tente sistemidir.

Mafsallı tente sistemleri, genelde dış mekanlarda tente ve branda gereksinimi duyulan alanlarda kullanılan ve mafsal fonksiyonu sayesinde açılır/kapanır uygulama özelliği sayesinde istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır.

Bayraklı Mafsallı Tente Özellikleri

Mafsallı tenteleri mekanizması ve teknik özellikleri bakımından incelediğinizde ise standart ve kaset si bir yapıya sahip olduğu, ileri doğru açık olarak kullanılabileceğiniz ve belli ölçülerle piyasaya sunulan bir ürün olduğu karşınıza çıkar. Zeminleri açısından görsel baskıya uygun olarak tasarlayabileceğiniz Bu tentenin alüminyum aksamları paslanmaz bir yapıya sahip olup isteğinize uygun rüzgâr sensörlü, motor ve eğim mekanizması ile rahatlıkla ortamınızı uygun ve ferah bir hale getirebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak zemin branda ve akrilik kumaştan imal edilebilir. Tente alnına saçak dediğimiz parça eklenerek mekânınızın reklamını da rahatlıkla yapabilir hale getirebilirsiniz. Tentenizin açılır uzunluğu kullanacağınız tentenin cephe uzunluğuna göre değişim gösterebilir.

Tente açılır kolları standartları 150cm, 200cm, 250cm, 300cm, 350cm uzunluğundadır. Tentenizin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız cephenizin uzunluğu ve tentenizin açılır uzunluğunun uyumuna dikkat etmeniz gerekiyor. Örnek verecek olursak; 300cm uzunlukta cephenize 350cm açılır tente kullanamazsınız. Şöyle ki, tentenizde kullanacağınız mafsallı kolların kapandığı zaman birbirleri üzerine binmemesi gerekir. Tentenin her iki ucunda ki kolların her birinin uzunluğu 175cm olacağından tentenizi kapattığınızda 380cm – 400cm arası bir alana ihtiyacınız olacaktır. Dolayısı ile bu tenteyi yaptırmak istediğiniz alanın en kısa mesafesinin 180cm – 190cm arası olması gerekir.